O projektu
Jsme tým profesionálních lidí na svém místě, kteří jsou schopni udělat kvalitní livestream (v překladu živý přenos) v té nejlepší kvalitě, kdekoliv jen to bude možné.

Po vzoru ze zahraničí jsme jako skupina DJs založili projekt Streamers Live CZ, který se snaží v rámci omezeních v provozu, způsobených vlnou covid-19, pomoci klubům ale i jiným zařízením s propagací a nastartováním provozu sebe sama. S použitím vlastní audio, světelné, video i přenosové techniky realizujeme livestreamy (živý přenos v reálném čase) DJ setů z různých lokalit. Vysíláme hned na několika platformách hudevní livestream přímo k lidem domů a zároveň tím propagujeme místo odkud vysíláme. Diváci (cílové skupiny 18-40 let) se tak v několikahodinovém přímém přenosu podívají i na místa o kterých třeba ani neví.
Každý díl vysílání realizujeme z jiné a exkluzivní lokace. Mezi naše reference patří Letiště Václava Havla v Praze, Železniční muzeum Českých Drah v Lužné, rozhledna Chmelový maják Žatec, Aquapark Louny, Tyršovo koupaliště Rakovník a mnoho klubů a dalších lokalit.

© Copyright 2021 Streamers Live CZ - All Rights Reserved